POLITIKA
Kako smo prvi i najavili na svom portalu da Šemsudin
Mehmedović igra dvostruku igru, tj. da će izigrati „odmetnike“ predvođene
Šepićem, to se jučerašnjom sjednicom Skupštine OO SDA Tešanj i obistinilo.
FOTO: Ahmetlić, Mehmedović (SDA)
Kako smo prvi i najavili na svom portalu da Šemsudin
Mehmedović igra dvostruku igru, tj. da će izigrati „odmetnike“ predvođene Šepićem,
to se jučerašnjom sjednicom Skupštine OO SDA Tešanj i obistinilo.
Zaključci Skupštine su zapravo s jedne strane alibi Mehmedoviću
pred “odmetnicima”, a s druge strane pokušaj dodatnih
“šićara” od vrha SDA BiH.
Međutim, nije na samoj Skupštini SDA Tešanj sve teklo glatko
kako je to zamislio Mehmedović, jer mu je na Skupštini jasno stavljeno da
znanja da “nama u Tešnju ne treba nova SDA stranka, ali i to da “nema
prepucavanja sa vrhom SDA preko medija”.
Formirana je komisija koja bi trebala da sa vrhom SDA pokuša
izgladiti situaciju.
U komisiji su: Izudin Ahmetlić, sigurno jedan od
najbogatijih ljudi u Bosni i Hercegovini, vlasnik moćne HIFA Grupacije, zatim
Suad Huskić aktuelni načelnik općine Tešanj i Fuad Šišić dugogodišnji načelnik
općine i bivši predsjednik SDA Tešanj.
(TBT)






