Snimci prikazuju kako se životinje sunčaju ispred prodavnica suvenira koje su nekada bile prepune turista i lokalnog stanovništva, a koje su sada napuštene zbog pandemije koronavirusa, navodi Ruptly.
“Oni su gospodari svih mjesta”, rekao je jedan stanovnik.
(TBT)